P-atelier JH

Navrhujeme pro vás stavby přes 30 let

Architektonická, projektová a inženýrská činnost

Navrhujeme pozemní a inženýrské stavby. Zaměřujeme se na občanské, bytové a průmyslové stavby. Zpracujeme dokumentace všech projektových stupňů a provedeme vás stavebním procesem od počátečního záměru k realizaci.

Další služby

Tiskové a kopírovací služby

Tiskneme na kvalitních tiskových zařízeních až do formátu A0.

Aktuální projekty

Modernizace obalovny živičných směsí Strabag Asfalt v Těšovicích

Společnost Strabag Asfalt přistoupila k výměně a modernizaci areálů obaloven živičných směsí zahrnující kromě výměny vlastní technologie výroby živičných směsí i rozšíření skladových hal a administrativního a sociálního zázemí. V Těšovicích jsme zajišťovali projektovou dokumentaci pro společné povolení stavby, prováděcí dokumentaci a autorský dozor. Aktuálně je nainstalována technologie obalovací soupravy a dokončeny veškeré práce. V areálu je ale stále co dělat, takž enavazujeme odlučovačem lehkých kapalin.

Wellness Želeč

Objekt Wellness je součástí rozvoje území v centru obce Želeč, kde byla nedávno dokončena novostavba bytového domu s pečovatelskou službou, na kterou jsme rovněž zpracovávali projektové dokumentace všech stupňů. Wellness přirozeně navazuje jako občanská vybavenost na bytový dům a vytváří s nám jeden celek propojený parkovou zelení. Stavba je dokončena a zdárně zkolaudována. Aktuálně se pracuje na zahradních úpravách parteru objektu. Přijďte si zarelaxovat do nového wellness v Želči!

Bytový a rodinný dům Dolní Skrýchov

Projekt stavebních úprav a přístavby stávajícího objektu původní ubytovny na bytový dům vznikal pro soukromého investora společně s návrhem přilehlé novostavby RD. V rámci rekonstruovaného objektu bytového domu vzniká 8 bytových jednotek a společné zázemí. Přístavba zahrnuje nový schodišťový prostor spojující všechna podlaží. Stavba bytového domu je těsně před dokončením. Stavba přilehlého rodinného domu je již rovněž v plném proudu.

Naši klienti

Město Jindřichův Hradec

Město Dačice

Obec Dříteň

Propesko – Veselí nad Lužnicí
Eaton CZ – Suchdol nad Lužnicí

Obec Stříbřec

Strabag Asfalt, s.r.o.
Strabag BMTI, s.r.o.

Obec Cizkrajov

Obec Želeč

Obec Tučapy

Obec Křeč

Fontea, a.s. – Veselí nad Lužnicí
Městys Staré Město pod Landštejnem

Obec Kunžák

Maxík market – MVD market, s.r.o.
Retre, s.r.o., Třeboň

Napište nám

Sídlo a kancelář

P - atelier JH, s.r.o.

Nádražní 249/II.
377 01 Jindřichův Hradec

IČ / DIČ

26033194 / CZ26033194

Datová schránka

dtwrzqx

Email

Telefon

13 + 2 =