P-atelier JH

Navrhujeme pro vás stavby přes 30 let

Architektonická, projektová a inženýrská činnost

Navrhujeme pozemní a inženýrské stavby. Zaměřujeme se na občanské, bytové a průmyslové stavby. Zpracujeme dokumentace všech projektových stupňů a provedeme vás stavebním procesem od počátečního záměru k realizaci.

Další služby

Tiskové a kopírovací služby

Tiskneme na kvalitních tiskových zařízeních až do formátu A0.

Aktuální projekty

Modernizace obalovny živičných směsí Strabag Asfalt v Těšovicích

Společnost Strabag Asfalt přistoupila k výměně a modernizaci areálů obaloven živičných směsí zahrnující kromě výměny vlastní technologie výroby živičných směsí i rozšíření skladových hal a administrativního a sociálního zázemí. V Těšovicích jsme zajišťovali projektovou dokumentaci pro společné povolení stavby, prováděcí dokumentaci a autorský dozor. Aktuálně jsou hotové základové konstrukce a administrativní zázemí a čekáme na instalaci technologie obalovací soupravy.

Wellness Želeč

Objekt Wellness je součástí rozvoje území v centru obce Želeč, kde byla nedávno dokončena novostavba bytového domu s pečovatelskou službou, na kterou jsme rovněž zpracovávali projektové dokumentace všech stupňů. Wellness přirozeně navazuje jako občanská vybavenost na bytový dům a vytváří s nám jeden celek propojený parkovou zelení. Aktuálně se pracuje na založení objektu, které je vzhledem k obtížnějším zakládacím podmínkám navrženo jako pilotový systém na základových prazích. Navazovat bude hrubá stavba, bazénová technologie a interiérové práce. Už se těšíme do plavek!

Bytový dům Dolní Skrýchov

Projekt stavebních úprav a přístavby stávajícího objektu původní ubytovny na bytový dům vznikal pro soukromého investora společně s návrhem přilehlé novostavby RD, která vznikne na místě původní hospody. V rámci rekonstruovaného objektu bytového domu vznikne 8 bytových jednotek a společné zázemí. Přístavba zahrnuje nový schodišťový prostor spojující všechna podlaží. Projekt řeší i nové napojení na inženýrské sítě i dopravní napojení na přilehlou komunikace včetně parkovacích ploch.

Naši klienti

Město Jindřichův Hradec

Město Dačice

Obec Dříteň

Propesko – Veselí nad Lužnicí
Eaton CZ – Suchdol nad Lužnicí

Obec Stříbřec

Strabag Asfalt, s.r.o.
Strabag BMTI, s.r.o.

Obec Cizkrajov

Obec Želeč

Obec Tučapy

Obec Křeč

Fontea, a.s. – Veselí nad Lužnicí
Městys Staré Město pod Landštejnem

Obec Kunžák

Maxík market – MVD market, s.r.o.
Retre, s.r.o., Třeboň

Napište nám

Sídlo a kancelář

P - atelier JH, s.r.o.

Nádražní 249/II.
377 01 Jindřichův Hradec

IČ / DIČ

26033194 / CZ26033194

Datová schránka

dtwrzqx

Email

Telefon

14 + 11 =